Kowal-Art to prawie 30 lat obecności na konkurencyjnym poznańskim rynku produkcji ogrodzeń kutych, bram, balustrad i konstrukcji ze stali. I setki realizacji, z których do dziś cieszą się nasi klienci.

Wiedza przekuta w jakość

Kowal-Art to firma rodzinna, która na rynku funkcjonuje już od 1986 roku. Bogata wiedza i długoletnie doświadczenie sprawiają, że dziś oferujemy Państwu w Luboniu k. Poznania wyroby ze stali nierdzewnej – balustrady i ogrodzenia kute najwyższej jakości. Wszyscy nasi pracownicy mają wykształcenie techniczne oraz wszelkie wymagane uprawnienia spawalnicze.

Na lata i na każdą kieszeń

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, w tym deweloperskich, które poszukują w pobliżu Poznania konstrukcji stalowych w konkurencyjnych cenach. Stawiamy nie tylko na jakość produktów, ale również na poziom obsługi klientów. Dlatego to, co wyróżnia naszą ofertę na wielkopolskim rynku, to przede wszystkim terminowość i rzetelność. Dodatkowo, nasze wyroby obejmujemy gwarancją od roku do trzech lat. Jej długość zależy od stosowanych powłok ochronnych.

Kuźnia udanych projektów

Na swoim koncie mamy między innymi:

  • zlecenie dla Democo, obejmujące przebudowę na terenie firmy MAN,
  • bieżącą konserwację i wymianę elementów magazynowych dla Żabka Polska,
  • nieustanną współpracę w zakresie produkowanych balustrad, ogrodzeń, konstrukcji ze stali z firmą Tempra Sp. z o.o.,
  • współpracę z Geopoz Poznań.

Szukasz solidnych i efektownych ogrodzeń kutych, balustradach nierdzewnych i konstrukcji ze stali? Koło Poznania, w Luboniu, zapraszamy do Kowal-Art! Szczegóły zamówień ustalamy indywidualnie – prosimy o telefon!

Kowal-Art (Luboń k. Poznania) – kuźnia udanych projektów: ogrodzeń, bram, balustrad, konstrukcji ze stali o szerokim zastosowaniu